dostawa

SPOSOBY DOSTAWY

Paczkomat INPOST 

Gdy wybierzesz przesyłkę Paczkomatem InPost, dotrze ona do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych. Paczka zostanie dostarczona do wybranego przez Ciebie paczkomatu – wystarczy, że jego adres i nr wpiszesz w Uwagach do zamówienia.

Koszt dostawy Paczkomatem InPost wynosi 12,99zł. Po wysyłce zamówienia otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi Ci śledzenie przesyłki na stronie przewoźnika.

Kurier InPost / DPD

Po zamówieniu przesyłki kurierem, zostanie ona do Ciebie dostarczona w ciągu 1-3 dni roboczych. Kurier podejmie próbę dostarczenia dwukrotnie, po tym czasie przesyłka wróci do MH.

Koszt dostawy kurierem wynosi 14,99zł. Po wysyłce zamówienia, otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi Ci śledzenie przesyłki na stronie przewoźnika.

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty możliwy jest w Krakowie, pod wcześniejszym ustaleniu. Ze względu na realizację zamówień na indywidualne zamówienie, informację o możliwości odbioru otrzymasz mailowo i/lub SMSem.

Pakowanie

Wszystkie przesyłki pakowane są z pełną starannością oraz dbałością o estetykę. Jeśli jednak zamówienie ma zostać podarowane jako prezent, uprzedź mnie w Uwagach do zamówienia. Wówczas przygotuję paczkę tak, aby była gotowa do podarowania.

Metody płatności

Płatności w Sklepie Madena Handmade możesz dokonać poprzez przelew bankowy oraz PayPal.

W przypadku wyboru przelewu, otrzymujesz informację na maila o numerze konta oraz danych, na które należy dokonać płatność.

W przypadku płatności PayPal, zostajesz automatycznie przekierowany do finalizacji płatności.

Ze względu na to, że wszystkie zamówienia realizowane są na konkretne zamówienie, ich realizacja zostaje dokonana po zaksięgowaniu płatności. 

Shopping Cart
Scroll to Top