O Madena Handmade

Madena Handmade to projekt, który powstał na początku 2021 w celu realizowania własnych pomysłów. Pierwotnie miały to być hafty na zamówienie. Lecz z czasem moje działania skupiły się na projektowaniu i szyciu personalizowanych maskotek.

Projektowanie oraz urzeczywistnianie tych projektów sprawia mi niezwykłą radość, Jej zwieńczeniem jest każda paczka, którą mogę wysłać do swojego Klienta. Do każdego zamówienia przykładam niezwykłą uwagę, tak, by mieć pewność, że wywoła ono oczekiwaną radość i uśmiech obdarowanego.

W swoich pracach wykorzystuję certyfikowane wypełnienia oraz materiały, więc możesz mieć pewność, że są one bezpieczne dla każdego malucha i nie tylko.

Jednocześnie staram się ciągle poszerzać swoją rękodzielniczą ofertę, dzięki czemu obecnie możesz u mnie zamówić nie tylko personalizowane maskotki, poduszeczki czy gadżety, ale również własnoręcznie wykonane czapki i szaliki oraz kominy. Znajdziesz u mnie zatem coś dla małego i dużego.

Szukasz czegoś absolutnie wyjątkowego? Zamów u mnie maskotkę na podstawie rysunku dziecka. Z pewnością będzie to wyjątkowy i niezapomniany prezent dla każdego małego człowieka. Ponieważ wszystkim zajmuję się sama, możesz spersonalizować niemal każdy element swojego zamówienia – od wykorzystanych materiałów, poprzez kolory wykorzystanych nici, do każdego napisu i elementu.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą w sklepie Madena Handmade.

Shopping Cart
Scroll to Top