chmurka

Cześć! Poznajmy się.

Cześć, jestem Magda. Madena Handmade jest moim sposobem na realizowanie się twórczo. Jest sposobem na realizowanie moich pomysłów na ciekawe maskotki, które tworzę dla Was. Zależy mi na produkcie wyjątkowym, z możliwością personalizacji. Po to, aby każdy z Was miał poczucie posiadania czegoś wyjątkowego.

Dziś, tj. 10.04.2021 r. (post edytowany) jestem jeszcze raczej na początku drogi i rozwoju firmy. Jednak mam nadzieję, że gdy spotkamy się tu za jakiś czas, będę mogła powiedzieć: Udało się!

Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie tu to, czego szuka. Pamiętajcie również, że jestem tu dla Was. Więc, gdy wpadniecie na pomysł własnej maskotki bądź poduszeczki z własnym wzorem, piszcie. Myślę, że wspólnie jesteśmy w stanie stworzyć wiele pięknych i wyjątkowych projektów.

Poza moimi realizacjami oraz maskotkami, które mam cały czas w ofercie, a które znajdziecie na stronie Portfolio, będę chciała dzielić się z Wami moimi doświadczeniami z haftowaniem maszynowym, opiniami o materiałach, akcesoriach, itp. Ponieważ haftowanie i tworzenie maskotek to nie tylko projekty i ich realizacja, ale również dobór odpowiednich materiałów oraz cała lista dodatkowych akcesoriów.

Dlaczego haftowanie? Bo daje bardzo wiele możliwości. Mimo iż znamy je głównie z pięknych wzorów na ubraniach czy serwetach, haft możemy wykorzystywać w ozdabianiu niemal wszystkich przedmiotów z materiału i nie tylko. Piękne kartki okolicznościowe. Hafty na skórze. Możliwości jest więcej niż wiele. A ja zamierzam to wykorzystać. Z korzyścią dla Was!

Shopping Cart
Scroll to Top