Poduszka z haftem jako prezent personalizowany

5 powodów, dlaczego prezent personalizowany to najlepszy pomysł na prezent

Każdy z nas prędzej czy później staje przed dylematem wyboru prezentu. Niektórzy wielokrotnie w ciągu roku. Szukamy pomysłu na prezent dla mamy, babci, dziadka, dziecka, męża, przyjaciółki. Wielu z nas poświęca temu wiele czasu i przemyśleń, bo przecież zawsze chcemy dać najlepszy prezent jaki możemy. Aby nieco ułatwić niektórym z Was te dylematy, dziś w kilku słowach opiszę, dlaczego warto wybierać prezenty personalizowane.

Dlaczego personalizowany prezent jest najlepszym wyborem?

Od kilku lat bez wątpienia możemy zauważyć wzrost popularności personalizowanych prezentów. I gdy zastanowimy się nad sensownością wyboru takiego prezentu, tendencja ta nie powinna dziwić. Prezent personalizowany niejednokrotnie łączy ładny wygląd z praktycznością. Personalizacja upominku sprawia, że staje się on wyjątkowy i niepowtarzalny, nawet jeśli mamy do czynienia z przedmiotem używanym powszechnie.

Dlatego poniżej w kilku słowach przedstawię Wam argumenty, dlaczego warto sięgać po personalizowane prezenty szukając upominku na różne okoliczności.

1. Personalizowany prezent jest świetny na każdą okazję

W ciągu roku nie brakuje nam dni, przy okazji których sprawiamy najbliższym różne upominki. Czy to Boże Narodzenie, urodziny, Dzień Mamy czy Dzień Dziecka, prezent personalizowany jest świetny na każdą okazję. Zwłaszcza, że personalizacja może przyjmować różne formy.

Może to być grawer, haft lub rysunek. Możemy personalizować prezent poprzez dodanie imienia, zdjęcia, ulubionej sentencji lub chociażby symbolu, który ma znaczenie dla obdarowanej osoby. Możliwości mamy obecnie niemal nieskończone. I co najważniejsze, każda okazja jest doskonała, aby zamówić właśnie taki upominek.

2. Personalizacja nie musi być droga

Często wydaje nam się, że zamówienie prezentu ze specjalną dedykacją lub inna forma personalizacji mocno nadwyręży nasz budżet. Na szczęście nie jest to prawda. Już najmniejsze gadżety np. breloczki czy kubki możemy zamówić według własnego projektu i nie zawsze jest to wybór najdroższy z możliwych. Obecnie takie upominki możemy znaleźć już za kilka/kilkanaście złotych.

Ponadto myślę, że nikogo nie trzeba mocno przekonywać do tego, że personalizowany drobiazg, zamówiony z myślą o konkretnej osobie, zawierający ten szczególny pierwiastek naszego zaangażowania w wybór prezentu niejednokrotnie będzie lepszy niż drogi prezent. A jeśli nie chcemy z takiego rezygnować, personalizowany drobiazg może stanowić świetne uzupełnienie właściwego podarku.

3. Personalizacja buduje wspomnienia…

Wyobraźmy sobie sytuację, gdy taki personalizowany prezent zostaje „wykopany” z szuflady bądź innego pudełka po kilku latach od wręczenia go. Bez wątpienia pozwala on wrócić obdarowanemu myślami do dnia, gdy go otrzymał. I do osoby, która ten prezent mu podarowała.

Myślę, że nawet osoby twardo stąpające po ziemi w takiej sytuacji dopadłaby nutka nostalgii. W końcu budowanie cudownych wspomnień jest jednym z elementów naszego życia. Więc warto skorzystać z sytuacji, gdy możemy dołożyć komuś bliskiemu taką „cegiełkę” do tej chatki wspomnień.

4. …oraz pokazuje nasze zaangażowanie w wybór prezentu

Jasne, że życie trzeba sobie ułatwiać i często mimo wszystko warto chodzić na skróty. Jednak myślę, że wybór prezentu dla kogoś bliskiego może być wyjątkiem od tej reguły. Przemyślany, spersonalizowany prezent jest bez wątpienia upominkiem trafiającym prosto w serce.

Reprezentuje nasze zaangażowanie, przywiązanie, miłość czy sympatię do drugiej osoby oraz pokazuje ilość czasu, jaki poświęciliśmy na wybór, projekt i dopasowanie personalizacji. Wszystko to składa się na wartość jaką ten prezent ostatecznie nabiera dla obdarowanego. Zaznaczając, że nie zawsze musi być to wartość materialna. Ale o tym wspomniałam już wyżej 😉

5. Jest idealną pamiątką

Nie tylko urodziny czy imieniny są dobrym powodem do dawania prezentów. Przecież w naszym kalendarzu znajdują się również takie dni jak rocznice, jubileusze czy inne ważne dla nas daty. I prezent personalizowany może być doskonałą pamiątką każdego z tych dni.

W końcu wybierając tekst graweru czy haftu możemy wybrać konkretną datę. Lub spersonalizować upominek grafiką kojarzącą się z konkretnym wydarzeniem. W tym wypadku tylko nasza wyobraźnia (i niekiedy możliwości sprzętowe lub materiałowe ;)) stawia granice wykonania projektu i jego realizacji.

Podsumowanie

Mam nadzieję, że te kilka punktów powyżej nieco ułatwi Wam podjęcie decyzji o wyborze kolejnego prezentu dla najbliższych. Pamiętajcie również, że wiele pomysłów na taki prezent znajdziecie w moim Sklepie, gdzie serdecznie Was zapraszam.

Jeśli natomiast wpadniecie na własny pomysł personalizacji np. napisem koszulki czy bluzy, zapraszam do kontaktu poprzez Formularz kontaktowy.

Shopping Cart
Scroll to Top